|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Wciąż nie rozstrzygnięto przetargu na utworzenie Tarnowskiego Parku Doświadczeń

Nadal nie wiadomo, czy uda się rozstrzygnąć przetarg na utworzenie Tarnowskiego Parku Doświadczeń. Park ma się mieścić przy Rynku 4 w Tarnowie, jego oferta będzie skierowana do odbiorców w każdym wieku i ma być połączeniem zabawy i nauki. Termin zgłaszania ofert wykonawców minął w poniedziałek, ale do tej pory nie ma rozstrzygnięcia przetargu.

Posłuchaj, co mówi Daniela Motak, rzecznik prasowy tarnowskiego magistratu

Tarnów - Rynek w tle katedra Autor : Bartek Wawraszko/ wikipedia

Nadal nie wiadomo, czy uda się rozstrzygnąć przetarg na utworzenie Tarnowskiego Parku Doświadczeń. Park ma się mieścić przy Rynku 4 w Tarnowie, jego oferta będzie skierowana do odbiorców w każdym wieku i ma być połączeniem zabawy i nauki. Termin zgłaszania ofert wykonawców minął w poniedziałek, ale do tej pory nie ma rozstrzygnięcia przetargu. "Odpowiadamy teraz na pytania, który napłynęły od kilku wykonawców. Tych pytań jest ponad 60. Odpowiedź na nie zajmie nam trochę czasu. Dotyczą one m.in. transportu ciężkiego potrzebnego przy tych pracach" - wyjaśniała Daniela Motak, rzecznik prasowy tarnowskiego magistratu.

Pytania dotyczą także sposobu remontu elewacji kamienicy oraz procesu postępowania w przypadku renowacji zabytkowych polichromii. Urzędnicy zaplanowali, że uporają się z odpowiedziami dla wykonawców do 19 grudnia. Wtedy ma nastąpić rozstrzygnięcie przetargu. 

 

 

(Marcin Golec/ew)

50%
50%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 34

niebo w paski

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 14:34

Ależ cię Mareczku uwiera NMT. Nie dziwię się. W końcu oni wygrali, a ty jesteś tam gdzie powinieneś być. Chociaż nie - czekaj Wałowa to nie Konarskiego.

Odpowiedz

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 14:01

KOKO rządzi wTarnowie .(Koalicija Obywatelska Kwasny Olszówka)

Odpowiedz

ort.

Czwartek, 6 grudnia 2018, 14:47

@AntyPO

"nieelegancko".

Odpowiedz

calik

Czwartek, 6 grudnia 2018, 14:34

Do Bydgoszczu .... jak mówił Rostowski

Odpowiedz

Bąk

Czwartek, 6 grudnia 2018, 14:33

@...

Głosuja radni i wiadomo jak !!! wszystko jst jak na talerzu !!!

Odpowiedz

AntyPO

Czwartek, 6 grudnia 2018, 14:32

@Teraz PL.

napisze bardzo nie elegancko : Puknij sie w główkę po stokroć !!! PiS wskazał jak wyprowadzić Tarnów z zadłużenia i kłopotów, Prezydent Ciepiela przedłozył radnym dla siebie maksymalna podwyżke pensji a mieszkańcom podwyzke podatków ... o taka filozofia pszczelarza...

Odpowiedz

Rodak

Czwartek, 6 grudnia 2018, 13:27

@Teraz PL.

Spróbuj popatrzyć na inaczej niż ty głosujących, myślących, z życzliwością i zaciekawieniem. Może jednak zauważysz kierowanie się przez nich zdrowym krytycyzmem, troską i odpowiedzialnością za kraj, za ludzi wokół. To są jednak chyba Twoi bracia a nie wrogowie.

Odpowiedz

Czwartek, 6 grudnia 2018, 13:10

@Teraz PL.

Sam sobie nieźle dowalasz że aż Ciebie żal

Odpowiedz

Teraz PL.

Czwartek, 6 grudnia 2018, 13:05

Dowal jeszcze o Niemcach, o Niemcach nie było. Dajesz!!

Odpowiedz

Czwartek, 6 grudnia 2018, 12:58

@Teraz PL.

I kto tu jest frustratem! Przecież Ty biedny człowieku zioniesz frustracją i agresją!

Odpowiedz

szok

Czwartek, 6 grudnia 2018, 12:55

@Teraz PL.

Klich nic tu nie pomoże, bo pewnie taki sam kompetentny z niego psychiatra jak i senator a wcześniej minister. Obawiam się że w tym przypadku potrzebne są konkretne medykamenty, obniżające poziom lęku i autoagresji. Poza tym, na ewidentne problemy osobowościowe TerazPl. nakłada się tutaj wielka ignorancja w dziedzinie zasad polityki i demokracji, prawa ustrojowego i międzynarodowego a nawet szkolnych podstaw wiedzy o państwie i polityce oraz niedostatki zwykłego zdrowego rozsądku. Taka jednak niestety jest kondycja sporej części elektoratu PO i pomniejszej totalnej opozycji. Niedawno ktoś bardzo trafnie określił środowisko ludzi tego typu jako cywilizację zadowolonych z siebie głupców.

Odpowiedz

Teraz PL.

Czwartek, 6 grudnia 2018, 12:44

Gdzie Ty to wyczytałeś?W Gazecie Anty-Polskiej; Od Rzeczy? Widzisz, dlatego właśnie nie głosuję na PIS. Sami zmanipulowani frustraci. Otwórz okna i oczy, przewietrz dom i umysł.

Odpowiedz

Czwartek, 6 grudnia 2018, 12:33

@Teraz PL.

Statut UE mówi o tym, ze wszystkie kraje są równe, chyba że chodzi o Francję albo Niemcy. Demokratyczne państwo jest wtedy, gdy rządzi totalna opozycja. W innym przypadku nie ma demokracji. Ksenofobia jest wtedy, gdy mówi się prawdę, podobnie jak hejt jest wtedy, gdy powie się coś nie po myśli. Warto poczytać, zamiast zachęcać do tego innych. Jeśli nie podoba ci się obecny rząd, zagłosuj na inną partię, ale wygra ta, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie ta która najgłośniej krzyczy i wyciera sobie gęby konstytucją.

Odpowiedz

Teraz PL.

Czwartek, 6 grudnia 2018, 12:23

Przeczytaj i sprawdź co oznaczają takie terminy jak: Statut EU, Konstytucja RP, Demokratyczne państwo, Ksenofobia, Samorządność, Nacjonalizm...Wystarczy poczytać, wizyta u senatora Klicha, chyba nie będzie konieczna (mam nadzieje).

Odpowiedz

szok

Czwartek, 6 grudnia 2018, 12:18

@Teraz PL.

Przepraszam, bardzo się pomyliłem. Poziom intelektualno-psychiczny totalnych leci jeszcze niżej niż myślałem. Toż to już nie przedszkole lub niedorozwój ale gorzej, stany depresyjno-maniakalne i lęki paranoiczne!

Odpowiedz

Czwartek, 6 grudnia 2018, 12:08

@Teraz PL.

zacznij od książki i dowiedz się, kim byli Bolszewicy zamiast powielać niezrozumiałe dla siebie słowa.

Odpowiedz

Czwartek, 6 grudnia 2018, 12:00

@Teraz PL.

Rozważmy zatem te przymiotniki, które bezmyślnie wkleiłeś. 1) antyeuropejskiej - bo zapewniają, że nie chcą wyjść z Unii, ale nie podobają im się polityczne ataki? 2) antydemokratycznej - bo wygrała wybory i zdobyła większość, tym samym odsuwając złodziei od koryta 3) ksenofobicznej - bo domaga się od Niemiec reparacji wojennych, a od Francji nie kupiła szrotu i śmiała stwierdzić, że Polacy nie odpowiadają za holocaust. 4) populistycznej - bo spełnia obietnice wyborcze, a nie tylko je wypowiada 5) bolszewickiej - bo jaka by mogła być inna partia w kraju, w którym ćwierć miliona patriotów nazywa się nazistami. Myślę, że już pora odwiedzić senatora Klicha i to nie w związku z jego funkcją parlamentarną.

Odpowiedz

Teraz PL.

Czwartek, 6 grudnia 2018, 10:58

@szok

W dzisiejszych, mocno pogmatwanych czasach, trudno się połapać kto jest kim; kto uczciwy a kto złodziej. Polityka od zawsze jest kojarzona z nieszczerością i manipulacją. Jak to mówią: w mętnej wodzie.. itd. W tej politycznej mgle trzeba polegać na zasadach wpajanych od zawsze; np. Złodziej krzyczy najgłośniej "łapać złodzieja!", Pod latarnią najciemniej, itp. Kierując się tymi zasadami i nie głosując na PIS, sprawimy że jest duże prawdopodobieństwo, że wybierzemy dobrze. Z jakiekolwiek opcji by nie byli, ważne że nie z antyeuropejskiej, antydemokratycznej, ksenofobicznej, populistycznej, bolszewickiej PIS.

Odpowiedz

Czwartek, 6 grudnia 2018, 10:54

@szok

Trynkiewicza by wybrali byle nie PIS.

Odpowiedz

szok

Czwartek, 6 grudnia 2018, 10:15

@Teraz PL.

Oto i przykład beznadziejnej mentalności totalnych opozycjonistów, także w Tarnowie - niech wszystko się zawali byleby PiS nie rządził, głosować na kogokolwiek byleby nie był z PiS-u! Jeśli w Tarnowie rządzą ludzie nie z PiS-u i np. zrujnują miasto do cna to nic nie szkodzi, ważne że PiS nie zdobył władzy. Czy Was, totalni, można poważnie traktować?! Przecież to jest poziom przedszkola lub niedorozwoju umysłowego!

Odpowiedz