|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Tarnowski ratusz widziany z nietypowej perspektywy. Fotografia została już wmontowana w płytę Rynku

Na tarnowski ratusz można teraz popatrzeć także z nietypowej perspektywy - odbicia w kałuży. W chodniku przy Tarnowskim Centrum Informacji Turystycznej pod szklaną szybą zamontowano zdjęcie wykonane przez fotoreportera Artura Gawle. W realizacji pomysłu pomogli urzędnicy i sponsorzy, w tym producent aparatu, którym wykonano zdjęcie.

Posłuchaj autora fotografii

Fot. B. Maziarz

"Myślę, że to może być ciekawa atrakcja turystyczna. To, jak wygląda przestrzeń, po której się poruszamy, jest zależne od nas. Nawet jak staniemy pod innym kątem, to odbicie ratusza przedstawia się w podobny sposób" - mówi Radiu Krakó autor fotografii Artur Gawle. 

Zdjęcie odbicia tarnowskiego ratusza w kałuży można zobaczyć na Rynku obok Tarnowskiego Centrum Informacji. Pozostanie tam na pewno do planowanego na przyszły rok remontu Rynku. 

Na zdjęciu odbiciu ratusza w kałuży widać też niedopałek papierosa, który w niej pływał. Zdaniem Artura Gawle powinno to zwrócić uwagę mieszkańców na dbanie o estetykę miasta. 

Fotografia i jej autor. Fot. Aneta Zając

 

 

(Bartek Maziarz/ew)

100%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 36

T

Poniedziałek, 9 lipca 2018, 14:51

Bardzo mi się podoba ta nietypowa ekspozycja.

Odpowiedz

Piątek, 15 czerwca 2018, 21:03

No i jeszcze ten pet. Koszmar.

Odpowiedz

Piątek, 15 czerwca 2018, 17:58

Jak można tak zniszczyć estetykę rynku!. Sorry ale to zdjęcie nie jest wybitnym dziełem!

Odpowiedz

Piątek, 15 czerwca 2018, 08:32

Jedyne co jest żenujące to twoja obecność.

Odpowiedz

Piątek, 15 czerwca 2018, 07:00

Brawo brawo brawo !!

Odpowiedz

Czwartek, 14 czerwca 2018, 20:23

@Tarnowianin

żenujące wpisy autora zdjęcia. Nie podoba się to jak zniszczono płytę rynku.

Odpowiedz

fajnie

Czwartek, 14 czerwca 2018, 14:31

Fajny pomysł, było kilka. Dobre zdjęcie, tylko stojąc w miejscu z którego powinno być wykonane zdjęcie odbicie się nie zgadza. Powtarzam fajny pomysł, ale to chyba nie to miejsce.

Odpowiedz

Zachwycona

Czwartek, 14 czerwca 2018, 14:01

Gratuluję pomysłu i wykonania

Odpowiedz

Czwartek, 14 czerwca 2018, 12:52

Byłam, widziałam. Bardzo ładnie to wygląda. Gratulacje dla Pana Artura.

Odpowiedz

Pytajnik tarnowski

Czwartek, 14 czerwca 2018, 10:56

Myślisz, że tytuł fotografii został ocenzurowany, bo za bardzo kojarzył się z... ratuszem?

Odpowiedz

Czwartek, 14 czerwca 2018, 10:08

Gratulujemy!! Prosimy o więcej wspaniałych foteczek!

Odpowiedz

Czwartek, 14 czerwca 2018, 08:55

Cenzorowi na rękę taki hejt. Za to komentarz merytoryczny o autorze został wyrzucony. Czego zatem można się spodziewać po anonimowych opluwaczach, skoro pracownicy radia także odczuwają zawiść?

Odpowiedz

Czwartek, 14 czerwca 2018, 08:41

hahahaha zawsze jak ktoś odniesie sukces to musi pojawić się fala hejtu? jak to już ktoś napisał poniżej "żal dupę ściska" wszystkim zazdrośnikom no ale cóż .... wyrzygajcie się tutaj, bo w sieci każdy jest mocny :) A ja bardzo podziwiam pracę Pana Artura i to z jakim zaangażowaniem zawsze pracuje. Panie Arturze, proszę przyjąć wyrazy uznania, jeszcze raz gratuluję pomysłu.

Odpowiedz

kabaret

Czwartek, 14 czerwca 2018, 08:24

Czy na zdjęciu odbija się również rozbita kilka lat temu szyba? Ona również powinna zwrócić uwagę mieszkańców.

Odpowiedz

Pytajnik tarnowski

Czwartek, 14 czerwca 2018, 08:13

Jaki tytuł nosi ta fotografia? Wielki mistrz powiada, że "Zdjęcie bez tytułu jest jak bułka bez banana".

Odpowiedz

Stefan L.

Czwartek, 14 czerwca 2018, 08:09

O kim mowa? nie zauważyłem, żeby Pan Artur miał problem z chodzeniem...

Odpowiedz

Tarnowianin

Czwartek, 14 czerwca 2018, 08:07

Bardzo dobry pomysł! Jest to dodatkowa atrakcja turystyczna, wczoraj widziałem grupkę turystów, która z każdej strony porównywała odbicie Ratusza, a na koniec wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie. Polecam przejść się na Rynek, zobaczyć, a zazdrość schować do kieszeni :)

Odpowiedz

Czwartek, 14 czerwca 2018, 07:56

Jest taka Pani która identycznie chodzi jak ten człowiek. Identycznie kuleją.

Odpowiedz

Czwartek, 14 czerwca 2018, 02:37

Kupiec za nim stoi

Odpowiedz

Czwartek, 14 czerwca 2018, 00:37

kto bekne za zniszczenie rynku?

Odpowiedz