|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Sławomir Błaszczak kandydatem SLD na prezydenta Tarnowa

Tarnowska lewica będzie walczyć o fotel prezydenta Tarnowa. Oficjalne poparcie w wyborach samorządowych na to stanowisko otrzymał Sławomir Błaszczak.

Posłuchaj rozmowy ze Sławomirem Błaszczakiem

fot.: Agnieszka Wrońska

Błaszczak przez cztery lata związany był z tarnowskim magistratem - pracował między innymi w wydziale inwestycji, zawodowo związany był też ze szpitalem św. Łukasza, jest również założycielem spółdzielni mieszkaniowej "Nadzieja". Z wykształcenia jest inżynierem budowlanym i ekonomistą.
 
Lewica nie rządziła w Tarnowie po 1990 roku. Chyba czas na to, aby spróbować swoich sił. Ludzie lewicy to ludzie wykształceni, ludzie spokojni, nieemocjonujacy się i przede wszystkim jesteśmy spoza układu PO i PiS - mówi
 
Jak dodaje kandydat SLD na fotel prezydenta Tarnowa, trwa kompletowanie list do rady miejskiej w Tarnowie. Ugrupowanie ma już wybranych liderów, liczy na zdobycie co najmniej czterech mandatów. 
 
Przypomnijmy, kilka miesięcy temu z tarnowksiego SLD odszedł radny Jakub Kwaśny, od wielu lat zwiazany z tym ugrupowaniem. Kwaśny dwukrotnie startował z ramienia tej partii w wyborach prezydenckich. Dziś współtworzy nowe ugrupowanie. Sławomir Błaszczak przyznaje, że odejście Kwaśnego z SLD jest w jakiś sposób stratą wizerunkową dla ugrupowania nie mniej jednak to ludzie lewicy zdecydują na kogo oddadzą swój głos - przyznaje w rozmowie z Radiem Kraków.  
 
Agnieszka Wrońska/łk
24%
76%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 22

ale...

Środa, 29 sierpnia 2018, 20:02

Dramat w Polsce jest taki obecnie, że osoby -pospolite szuje -nazwią z zawiści kogoś komuchem -a gawiedż rzuca się prawie do zagryzienia, niepatrząc co ten człowiek dzisiaj reprezentuje.Wykorzystajmy wszystkich mądrych ludzi którzy są w PiS,SLD,PO i innych partiach......

Odpowiedz

Matko znowu emerycka liga!

Wtorek, 28 sierpnia 2018, 21:16

Przepraszam Pana ale zdjęcie nie ma szału!

Odpowiedz

Nie widzę sensownego kandydata!

Wtorek, 28 sierpnia 2018, 21:15

Nie mam zamiaru głosować na jakiegoś emeryta o światopoglądzie z przeszłości! Nie będę głosował ani na tego Pana co się wsławił w boisku trawiastym do wrzutu do kosza!!! Nie zagłosuję z powodu jego niefachowej ekipy na Pana obecnie panującego. Moje stanowcze nie dla nieudanych przetargów na stadion miejski, Park&Ride; w Mościcach (poprzedniemu osadzonemu udało się to z wielokondygnacyjnym) czy też za zapadające się zadaszenie hali Jaskółka! Ponadto ślimaczy się ul. Spokojna a w te upały np zapomniano o pielęgnacji betonu itp. Dla mnie przerażające jest że niby odpowiadają za to wielcy specjaliści a wykonanie jest jak z czasów odległych. Czekam na kandydata 30+, 40+ z dobrym doświadczeniem technicznym otaczającym się kolegami z taką samą super wiedzą techniczną. Inaczej to miasto w przyszłości będzie miało burmistrza a młodzi będą stąd wyjeżdżać! Wśród kandydatów są politycy a nie fachowcy! Polityk=nic

Odpowiedz

Roza

Niedziela, 26 sierpnia 2018, 09:43

WON Z ZDRACAMI,OD JAKIEGOKOWIEK PANSTWOWEGO KORYTA,dosc mamy nieszczesc zgotowanych przez tych klarnetowpartyjnych!!!!!!

Odpowiedz

bez szans

Czwartek, 23 sierpnia 2018, 08:58

Z wyglądu stary pokomunistyczny ubek któremu zabrano emeryturę,myśli że się dorobi na prezydenturze.

Odpowiedz

Środa, 22 sierpnia 2018, 15:25

Ma chyba jakąś sprawę karną, coś tam mówią ludzie.

Odpowiedz

zajac andrzej.

Środa, 22 sierpnia 2018, 11:24

Towarzysz Janik to stary komunistyczny relikt.Do lamusa. Natomiast lwica lewicy ma swoje 5 minut w telewizji publicznej. Nic dziwnego. Trzyma się świetnie.

Odpowiedz

Środa, 22 sierpnia 2018, 10:39

Pan Krzysztof Janik powinien kandydować.

Odpowiedz

Alicja

Środa, 22 sierpnia 2018, 10:17

@Ćwiczę rzuty do kosza na trawie

1,1 % z tym że ten jeden procent przez tych co go omyłkowo wybiora

Odpowiedz

kabaret

Środa, 22 sierpnia 2018, 09:54

Jak pamiętamy była i Lwica lewicy, która skończyła tam gdzie miejsce lwic - za kratkami.

Odpowiedz

Ćwiczę rzuty do kosza na trawie

Środa, 22 sierpnia 2018, 08:04

Prognozuję mu wynik na granicy 2% poparcia. 1% od rodziny i znajomych, a 1% od starszych wyborców PiSu co pomylą go z TYM Błaszczakiem ;-)

Odpowiedz

Lizzeria

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 23:03

Ale pomyłka . Co to za wąsacz wogole?

Odpowiedz

Darek

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 22:59

Jakieś jaja se robią z tym kandydatem?

Odpowiedz

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 21:33

Dramat, co to za kolo?!?!?! Jak mu okropnie z oczu patrzy!

Odpowiedz

F G

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 20:31

@zajac andrzej.

Na kompromitacja szansa wielka

Odpowiedz

zajac andrzej.

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 19:43

Bez żadnych szans.

Odpowiedz

InwestPto

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 16:44

Dramatem było wszystko co ten człowiek robił a parę rzeczy zasługuje na lupę prokuratorka

Odpowiedz

Z.

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 16:35

Panie Sławku, ten start to tak dla jaj? Bo chyba nie na poważnie...

Odpowiedz

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 15:10

Sojusz lwicy Demokratycznej - to nie pomyłka , taka nazwa widniała na ulotce jednego z kandydatów w 2014 r. ....

Odpowiedz

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 14:05

Nie potrafię się pozbyć myśli, że ten pan pracując w UMT w wydziale inwestycji wciskał, że boisko do koszykówki na trawie jest dobrze zrobione. Ktoś może wyprowadzić z błędu :)

Odpowiedz