|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

R. Ciepiela i K. Koprowski skomentowali w Radiu Kraków wynik wyborów

Roman Ciepiela wygrał drugą turę wyborów prezydenckich przewagą ponad 6 tysięcy głosów. Po raz drugi pokonał kandydata PiS, Kazimierza Koprowskiego. Posłuchaj jak obaj politycy skomentowali na antenie Radia Kraków taki wynik wyborczy.

fot: P. Topolski

- Wynik uważam za sukces, bo zdobyłem więcej głosów niż 4 lata temu. Dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Z wyniku jestem bardzo zadowolony. Chciałbym podziękować moim wyborcom, którzy oddali na mnie tak wiele głosów. To więcej niż 4 lata temu. Dziękuję za każdy głos, spotkania z mieszkańcami, wyrazy poparcia. To budujące. To bagaż, który w przyszłości może owocować - przyznał w rozmowie z Radiem Kraków Kazimierz Koprowski z Prawa i Sprawiedliwości. Koprowski przegrał prezydenckie stracie, ma jednak mandat radnego. Jak zapewnia, będzie dążył do tego aby w radzie udało się zrealizować jego wyborcze zamierzenia, a część tych propozycji trafiła także do przyszłorocznego budżetu. 

Kandydat PiS przyznaje także, że zamierza pilnować posunięć nowego-starego prezydenta Tarnowa i w razie potrzeby prosić o kontrolę odpowiednie instytucje.

Roman Ciepiela natomiast po wyborczej gorączce przyznał na antenie Radia Kraków, że mieszkańcy wybrali go, bo dobrze oceniają jego pracę dla miasta. "Czułem to chodząc po ulicach, rozmawiając z ludźmi. W wyborach wyborcy pokazali, że stawiają na kontynuację, dalszy rozwój. Była w kampanii mowa o tym co trzeba zmienić, co poprawić, czego ludzie oczekują. Mieszkańcy potrafią odróżnić kampanię, chmurę informacyjną i wybrać z tych doniesień sprawy autentyczne. Autentyzm został dobrze odczytany. Mieszkańcy nie mieli wątpliwości" - mówił w Radiu Kraków Ciepiela.

Roman Ciepiela wygrał drugą turę wyborów prezydenckich przewagą ponad 6 tysięcy głosów. Po raz trzeci zasiądzie w fotelu prezydenta Tarnowa. Tym razem jego kadencja będzie 5-letnia. 

Posłuchaj rozmowy z Romanem Ciepielą

Posłuchaj rozmowy z Kazimierzem Koprowskim

 

 

 

(Agnieszka Wrońska/ko)

47%
53%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 81

Ciekawy

Środa, 7 listopada 2018, 18:25

A może wybory były po prostu sfałszowane skoro PiS nie wygrał ?

Odpowiedz

xx

Środa, 7 listopada 2018, 17:39

Szkoda naszego miasta . Jak jeszcze Olszówka pójdzie z Ciepielą to skandal i zaprzeczy temu z czym szedł do wyborów. A ja na niego głosowałem.

Odpowiedz

ort.

Środa, 7 listopada 2018, 14:53

"stąd"

Odpowiedz

Środa, 7 listopada 2018, 14:25

Macie Ciepielę to o co chodzi ? Za wcześnie na narzekanie. Ja się z tąd wyprowadzam

Odpowiedz

Środa, 7 listopada 2018, 11:44

Widać że niektórzy za żadne skarby nie chcą wyjść z epoki PRL-u i jak powietrza brakuje im cenzury, milicyjnej pałki, jedynie słusznej siły przewodniej oraz niezachwianego sojuszu z jakimś wielkim bratem

Odpowiedz

Temida

Środa, 7 listopada 2018, 10:29

Ja bym na miejscu Niedojadły zażądał IP tego osobnika, a następnie wytoczył proces o nieustanne kłamanie tutaj, że należał on do PiSu oraz pisanie innych obraźliwych komentarzy. A jak będzie proces dowiemy się, kto tu sieje taką propagandę i czy nie podlega to pod łamanie prawa wyborczego. Pytanie tylko, czy można obarczyć grzywną bezrobotnego?

Odpowiedz

Wokanda

Środa, 7 listopada 2018, 10:18

A ja bym na miejscu Sonika, zazadal IP tego komputera i wytoczyl proces cywilny autorowi tych slow. Zapewne administrator wie, ze w takiej sytuacji musialby ujawnic dane autora komentarza. A jak bedzie proces, to z wokandy dowiemy sie przeciwko sie roczy, czyli kto jest autorem. Ja bym stawial, ze to Jacek.

Odpowiedz

Wtorek, 6 listopada 2018, 23:25

@oburzony

Nie zauważyłem, żeby ktoś cenzurował kulturalne komentarze. A zapędy roszczeniowe przystawki są zapewne nieuzasadnione. Odsyłam do regulaminu.

Odpowiedz

my

Wtorek, 6 listopada 2018, 22:01

Kowalski, nie oszukuj.

Odpowiedz

oburzony

Wtorek, 6 listopada 2018, 21:46

Cenzura jak za komuny ! Wstyd panowie " dziennikarze " Gdzie moje komentarze !

Odpowiedz

obserwator

Wtorek, 6 listopada 2018, 20:49

Internetowi szperacze ! Mała zagadka ,czyje te słowa i na jakiej debacie wyborczej wygłoszone " W Tarnowie nie powstaną nowe miejsca pracy ,jak prezydentem będzie C , bo był już prezydentem cztery lata i ubyło w tym czasie 1201 miejsc pracy " "Uciekniecie z tąd niestety(młodzież ) jak będzie zły prezydent , a na to się zanosi . Cały Tarnów jest oklejony panem C bo facet ma kase a wszystko co mówi to jedna wielka lipa . Jest fajny to na niego zagłosują , a to będzie katastrofa dla Tarnowa " ... Czy ten który to mówił dał sobie nagrodę Kameleona za częste zmiany ugrupowań i partii . Nie mieszkam w Tarnowie - ale tyle piszecie o przyjażni tych panów . .

Odpowiedz

...

Wtorek, 6 listopada 2018, 20:38

@Albert

Co racja to racja. Ja jestem ciekawy , kto tym razem przytuli Kopra nieroba i da mu ciepła posadke ?

Odpowiedz

...

Wtorek, 6 listopada 2018, 20:36

a z jakiej listy startował ty "dokładny" pisiorku?

Odpowiedz

Wtorek, 6 listopada 2018, 19:55

@Dokladny

Marek przestań kłamać, bo ci się nos wydłuży jak Pinokio. Niedojadło nie jest z PiS tylko z Tarnowian. 3 z 14 to nie jest 30% podobnie jak 4 z 15, ale ty nie jesteś w stanie pojąć tak zaawansowanej matematyki.

Odpowiedz

Wtorek, 6 listopada 2018, 19:49

Czyją przystawką w tej kadencji będzie utrzymywany przez żonę Maruś? Kto mu podyktuje jak ma głosować? Sonik?

Odpowiedz

Marek nie pij żony

Wtorek, 6 listopada 2018, 19:45

@Kwasni Slodki

Marek, a kto to jesteście wy? Potrafisz jeszcze wymienić partie do jakich należałeś?

Odpowiedz

Kwasni Slodki

Wtorek, 6 listopada 2018, 19:38

Boze jak to dobrze, ze ci pisowcy wszystko co moga w Tarnowie nam zrobic, to wyrzucic swa zolc w takich miejscach, jak to. A poza tym moga nam skoczyc po tej wielkiej porazce. Nie beda juz niszczyc naszego miasta, a ten caly Slodko Kwasny namawial do poparcia Kopra.

Odpowiedz

Dokladny

Wtorek, 6 listopada 2018, 19:34

@Precz z preczem

PiS mial 14 radnych, a Niedojadlo byl ich przystawka, glosujaca jak PiS. Niedojadlo startowal z listy PiS. Tak wiec tak naprawde PiS stracil 4 radnych z 15, prawie 30%

Odpowiedz

...

Wtorek, 6 listopada 2018, 18:16

@Sak na szefa

Przede wszystkim głupoty i chamstwa tego niby pisowca

Odpowiedz

Klok

Wtorek, 6 listopada 2018, 17:33

Panie J. Kwaśny posłuchaj swojego kolegi, którego tak pan popierał, co dzisiaj wygadywał w radiu RDN?

Odpowiedz