|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Przedwyborcza debata w Wierzchosławicach

WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 202

Piątek, 19 października 2018, 14:13

Jeżeli znasz przekręty Raskiego, o których nie wie prokurator to masz obywatelski obowiązek złożyć doniesienie do prokuratury w przeciwnym wypadku jesteś współopdpowiedzialny i kryjesz sprawcę ? Jeżel nie masz dowodów to zamilcz.

Odpowiedz

Prawylewnik

Piątek, 19 października 2018, 11:50

Hehe... sprawiedliwość niedługo przejrzy sobie te posty i sprawdzi autorów... Zobaczymy ilu ich i co napisali... bo patrząc na styl pisania to nie wielu tu użytkowników. Jeden Pan z Tarnowa ostro sobie poczyna... nie wiadomo co go tak w zasadzie sprawy Wierzchosławic obchodzą. Przyjrzyjcie się szanowni wyborcy ostatnim chwilom tej kampanii, kto szuka porozumienia i współpracy a kto szuka wrogów i sieje niezgodę... przyjrzyjcie się temu i wybierzcie mądrze.

Odpowiedz

Piątek, 19 października 2018, 10:55

Został nam jeden wybór. Pan Artur Jasiński na Wójta Gminy Wierzchosławice !!!!!

Odpowiedz

Wiola

Piątek, 19 października 2018, 10:52

Panie Drąg wczoraj też Pana w Sądzie Okręgowym w Tarnowie zaćmiło jak na sprawie Wójta Rajskiego. Kompromitujesz się Pan.

Odpowiedz

Jan

Piątek, 19 października 2018, 10:49

Wincenty Witos w grobie się przewraca jak widzi jakiego gospodarza ma Gmina Wierzchosławice. Panie Drąg nie osmieszaj już siebie i Gminy Wierzchosławice.

Odpowiedz

Piątek, 19 października 2018, 10:45

Ten Wójt Drąg powinien zrezygnować z kandydowania tylko co wtedy zrobi biedna Ogarowa. Na siłę go pchają a on nie potrafi przeczytać że zrozumieniem.W Radio Kraków kompromitacja wczoraj w Sądzie Okręgowym w Tarnowie kompromitacja. Temu Panu już dziękujemy!!!!

Odpowiedz

Piątek, 19 października 2018, 01:39

Wojt Drąg poszedł do Sądu na Pana Artura Jasińskiego bo myślał że Coś ugra ale sie skompromitował. Za to Pan Andrzej Mróz przyjął na klatę fakty że jest człowiekiem Platformy Obywatelskiej i PSL i że został wysłany aby kandydować na Wójta aby przykryć przekręty Wójta Rajskiego też człowieka Platformy Obywatelskiej. Idzie do wyborów z ludźmi Wójta Rajskiego. Rajski jak przegrał wybory to został zatrudniony przez Prezydenta miasta Tarnowa Ciepiele też człowieka Platformy Obywatelskiej. Mieszkańcy Gminy Wierzchosławice otwórzcie oczy !!!

Odpowiedz

Piotr

Piątek, 19 października 2018, 01:29

Dzisiaj Sąd Okręgowy wTarnowie potwierdził że Pan Artur Jasiński to uczciwy gość. Mowi prawdę. Wójt Drąg skompromitował się jego kłamstwa w ulotkach dyskredytują go jako Wójta.

Odpowiedz

Mieszkanka

Czwartek, 18 października 2018, 22:05

Mróz przynajmniej przeczyta z kartki podczas wywiadu, Drąg no niestety.. Ale to nie wystarczy chyba żeby kandydować na takie stanowisko? Nie sądzicie Panowie?

Odpowiedz

OBSERWATOR

Czwartek, 18 października 2018, 19:55

Czemu czepiacie się tylko Jasinskiego , może by Mroza zapytać kogo ma na stanowiska w gminie może o kolesi z PSL

Odpowiedz

mieszkaniec Gminy Wierzchosławice

Czwartek, 18 października 2018, 18:54

@mieszkaniec

Na Facebooku można zobaczyć, że dnia 19.10.2018 r w Remizie OSP w Wierzchosławicach o godzinie 19:00 odbędzie się ostatnie spotkanie przedwyborcze Pana Jasińskiego. Panie Zbigniewie, nie wydaje mi się aby Pan uraczył nas, mieszkańców swoim uczestnictwem jeśli nie chce się Pan doszczętnie pogrążyć.

Odpowiedz

mieszkaniec

Czwartek, 18 października 2018, 18:12

Za rok w wyborach parlamentarnych wyborcy zdecydują kto wygra. Według mnie raczej nie PIS Morawiecki powiedział co myśli o ludziach ciężko praujących. Pycha i brak szacunku dla dobrych, cieżko pracujących ludzi. A jak nie wygra wyborów parlamentarnych PIS ? Co w gmnie ? Osoba która tylko się podpiera i jedzie na znaczu PIS ? Potrafi rozmawiać ponad podziałami ? Według mnie nie .Podobno obecnego na spotkaniu przedwyborczym P. Jasiński nie dopuścił P. Drąga do głosu ? Czego się bał ?

Odpowiedz

mieszkaniec

Czwartek, 18 października 2018, 18:03

Pan Jasiński nie ma odwagi odpowiedzieć na pytanie : ,czy idzie w parze z P. Głowackim ? A ten startue tylko po to aby osłabić Mroza, bez konkretnego programu mówiąc że ujawni szczegóły w drugiej turze? Była taka osoba , która twierdzila , że ciemny lud kupi wszystko , wiec wszem i wobec ogłaszam, że mieszkańcy gminy Wierzchosławice to ludzie mądrzy i inteligentni. P.Głowacki też zapewne wie o czym się tu pisze i jakie pytania pdają na tym forum. Dlaczego nie odpowiadaja ? Brak odwagi ? Zarządzanie gmnią wymaga także odwagi i podejmowania trudnych decyzji czy ci Panowie mają do tego predyspozycje ? Moim zdaniem nie . Ktoś kto się boi konfrontacji nie zasługuje na zaufanie. Tyle w temacie.

Odpowiedz

Piotr

Czwartek, 18 października 2018, 12:20

Najważniejsze że Pan Artur Jasiński wyprowadzi Gminę Wierzchosławice z zadłużenia. Prawo i Sprawiedliwość mu w Tym pomoże.

Odpowiedz

Rokita

Czwartek, 18 października 2018, 09:56

Panie przewodniczący - Dlaczego jak ognia unika Pan odpowiedzi na pytanie kto obejmie kluczowe stanowiska w Gminie w wypadku wygrania przez Pana wyborów? Czy Pan Głowacki zostanie wicewójtem albo otrzyma inne stanowisko? A może Pan J. Bryl będzie widziany na stanowisku wice? To rzeczy które interesują wszystkich mieszkańców. I dlaczego na swoim papierowym programie nie pisze pan kwot dopłat do wody? Nie uniknie Pan rozliczenia ze swoich słów i obietnic tak czy inaczej, mieszkańcy tego dopilnują jeżeli Pan wygra. Pana wywiady nie zginą z internetu, proszę o tym pamiętać. Tak jak i nie zginie artykuł z Temi z 4 lipca tego roku i znaczące Pana słowa - "...Przy obecnej sytuacji finansowej dopłaty do wody dla mieszkańców oznaczałyby ekonomiczny koniec gminy..."

Odpowiedz

wyborca

Czwartek, 18 października 2018, 00:23

@Trzydniaki

Ludzie jacy wy jesteście Ciemni żal mi was poczytajcie tylko nie ulotki Drąga pooglądajcie sesje są nagrywane a później piszcie, bo to co piszecie to istne bzdury za wode odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie Drąg fakt Jasiński raz zawetował dopłatę i to jest fakt ale to była dopłata 60tys co skutkowało by obniżeniem rachunku o 2zł na mieszkańca przez 3 miesiące rada wolała dać te pieniądze na spłatę długu które zaciągną Drąg w parabankach bo odsetki już mamy spore

Odpowiedz

Czwartek, 18 października 2018, 00:19

@UP!

Tak pisać może tylko ciemnogród poczytaj najpierw wyborco, pooglądaj sesje a później się wypowiadaj kto ci podnosi wodę i ścieki

Odpowiedz

ja

Środa, 17 października 2018, 10:59

blebleblebleblebleble

Odpowiedz

Środa, 17 października 2018, 09:02

Cieszę się że Pan Artur Jasiński będzie Wójtem Gminy Wierzchosławice. Takich ludzi nam trzeba. Panu Drągowi już dziękujemy.

Odpowiedz

mieszakaniec

Wtorek, 16 października 2018, 22:57

Jasiński jako przewodniczący miał 4 lata i większość w radzie. Co zrobił ??? Proszę mnie przekonać.

Odpowiedz