|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Politycy Koalicji Obywatelskiej wspierali kampanię swoich kandydatów w Tarnowie

"Pojedyncze mandaty mogą zdecydować, jaka będzie wizja nowego samorządu w Małopolsce" - przyznał w Tarnowie Sławomir Neumann, szef Klubu PO. Politycy Koalicji Obywatelskiej wspierali tam kampanię swoich kandydatów do Sejmiku województwa małopolskiego.

Posłuchaj, co mówili Sławomir Neumann i Katarzyna Lubnauer

Fot. Agnieszka Wrońska

"To bardzo ważny wybór dla Małopolski. Nie tylko personalny, choć mamy świetnych kandydatów do Sejmiku, ale i świetnego kandydata na prezydenta. Oni dają pewność, że to tarnowianie będą decydowali o tym, jak będzie wyglądać ich miasto, a nie ktoś z Warszawy" - mówił Sławomir Neumann. "Koalicja Obywatelska nie straszy, nie grozi, nie szantażuje. Mamy za to bardzo konkretną ofertę programową dla mieszkańców wszystkich województw" - dodała Katarzyna Lubnauer , która także przyjechała do Tarnowa.

Politycy spotkali się z wyborcami w tarnowskiej Sali Lustrzanej, a przypomnijmy w tarnowskim okręgu wyborczych jedynką Koalicji Obywatelskiej do sejmiku jest Krzysztof Nowak - działacz Nowoczesnej, na drugim miejscu kandyduje były wiceprezydent Tarnowa Henryk Słomka Narożański. Kandydatem na prezydenta Kolacji Obywatelskiej jest Roman Ciepiela. 

 

Wybory samorządowe - serwis specjalny  

 

 

(Agnieszka Wrońska/ew) 

17%
83%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 50

Poniedziałek, 15 października 2018, 14:11

Niech ten Ciepiela odejdzie i będzie spokój. Nic nowego nie wniesie . Miał kolegów w rządzie i co ? Dla Tarnowa nic.

Odpowiedz

ok

Piątek, 12 października 2018, 22:15

Fajnie, że pan Neumann przyjechał do Tarnowa, to sympatyczny facet z refleksem.

Odpowiedz

Piątek, 12 października 2018, 14:46

Na tym zdięciu brakło tenora Romusia pewnie miał w tym czasie dolegliwosci żołądkowe.

Odpowiedz

DPS

Piątek, 12 października 2018, 12:21

Przecież to jest jakaś wycieczka klubu seniora po Tarnowie. Dobrze że nie usiedli na ławeczce bo na pewno zaraz by zasnęli

Odpowiedz

cela+

Piątek, 12 października 2018, 11:16

@Tar4Ever

Co za bełkot, kod ci mózg wyżarł(jeżeli kiedykolwiek, cokolwiek pod czapką było).

Odpowiedz

by

Piątek, 12 października 2018, 09:15

wszystko skończone możecie iść

Odpowiedz

Roza

Piątek, 12 października 2018, 00:10

Ursula i Pozostale osly dokad bedziecie siedziec na tych POsadach.Juz mamy Was dosc!!!!!!!

Odpowiedz

Czwartek, 11 października 2018, 21:54

@Tar4Ever

Wskazówki, wytyczne daje...a sam jak kończy zdanie-wypowiedź?

Odpowiedz

Tar4Ever

Czwartek, 11 października 2018, 17:30

@cela+

Uderz w stół. Zdejmij przepoconą koszulkę z naszytymi ranami postrzałowymi, profanującą symbole narodowe. Do książek. Czytać. Chłonąć. Im więcej wiesz tym bardziej nie będziesz kończyć wypowiedzi zwrotem "tyle w temacie".

Odpowiedz

Czwartek, 11 października 2018, 16:22

Brzuchy wypnij...uwaga focia!

Odpowiedz

Czwartek, 11 października 2018, 15:43

Czy oni tez byli po poradę w Berlonie?

Odpowiedz

Artur

Czwartek, 11 października 2018, 14:48

@A ku ku

To przy okazji warto by tez sprawdzić kampanieę Pani Pieczarki. Ona to już kilkakrotnie przekroczyła limity.

Odpowiedz

@Olek

Czwartek, 11 października 2018, 14:46

Oto chodzi, że że czerwoni ukryli się w NMT wiedząc, że pod szyldem SLD nie mają w Tarnowie szans. Ot taka SB- cka zagrywka - jak wprowadzić swoich wiedząc, że są niepopularni.

Odpowiedz

Stan

Czwartek, 11 października 2018, 14:13

Szykują się w wyborach srogie baty dla tej zakłamanej POlitycznej sitwy .i Brawo !!! co niektórzy nawieszali plakatów i myślą ,że warto zainwestować w banery bo kolejne lata przecież znów upłyną spokojnie na wygodnym ciepłym stołku i przy pełnym korycie - jak widac nie POtrafią już być i żyć w innej roli ,a nasz wybór nie traktują jako służbę tylko jako sposób na życie..?! Każdy Tarnowianin dla którego to Miasto jest ważne niech idzie na te wybory i swoim głosem odgoni od żłoba tę zakłamaną i skompromitowaną klikę aferzystów , która bezproduktywnie od lat tuczy się za nasze podatki Przyzwoitość nakazuje ,że tzeba ich przynajmniej w ten sposób rozliczać !

Odpowiedz

Zbyszek

Czwartek, 11 października 2018, 13:43

Nawet do zdjęcia nie umieją się ustawić.

Odpowiedz

Olek

Czwartek, 11 października 2018, 13:41

@Ksiegowy

Trzeba wierzyć w rozsądek wyborców, którzy zagłosują na NMT, ale nie na czerwonych, lewaków i kodziarzy. Tam jest wiele osób wartościowych, którym warto dać szansę, żeby reprezentowali nas w Radzie Miasta.

Odpowiedz

Kibic.

Czwartek, 11 października 2018, 13:39

Pani A. ściąga KOGO MOŻE, byleby zostać nadal przy korytku.

Odpowiedz

Ksiegowy

Czwartek, 11 października 2018, 13:04

Moim zdaniem srodowisko to popelnilo blad startujac pod szyldem PO i N. Powinna powstac prawdziwa koalicja obywatelska z udzialem wiekszej ilosci srodowisk niezaleznych. Czerwony Kwasny wpuscil Olszowke i 30 innych kandydatow w kanal, bo NMT wprowadzi 2-3 radnych. Pozostali to mieso armatnie Kwasnego, ktore mu pomoze dostac sie do Rady i splacac kredyty mieszkaniowe.

Odpowiedz

A ku ku

Czwartek, 11 października 2018, 13:01

Ilość wydruków Nowaka przeraża. Ciekawa jestem czy Komitety Wyborcze zadały pytanie czy jest to legalne. Co na to ZDiK?

Odpowiedz

Czwartek, 11 października 2018, 12:30

@mieszkaniec

Krzysztof Nowak w ostatnich wyborach kandydował z ugrupowania Tarnowianie i zdobył 67 głosów. Augustyński tez coś koło tego. Takie ma jedynki zjednoczona opozycja obywatelska.

Odpowiedz