|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

9 milionów z PRO na modernizację centrów wsi regionu tarnowskiego

Blisko 9 milionów złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich trafi do kilkunastu gmin z regionu tarnowskiego. Dzięki temu zostaną odnowione centra wsi, zmodernizowane zostaną ośrodki kultury i biblioteki.

posłuchaj Stanisława Sorysa

fot: J. Bańka

 Prace renowacyjne dotyczyć będą także zabytkowych dworów i obiektów w regionie Tarnowa tak, by można było prowadzić działaność kulturalną w lepszych warunkach  - wyjaśniał Stanisław Sorys, wicemarszałek województwa małopolskiego:

"Cieszymy się, że budujemy wodociągi, kanalizację, drogi, ale również bez tej części społecznej nie da się uzyskac odpowiedzniej jakości naszego życia"

A dofinansowanie marszałkowskie trafi między innymi do Pleśnej, Radłowa, Rzepiennika Strzyżewskiego, Ryglic czy Szczurowej.

 

Marcin Golec/bp

 

67%
33%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 13

Poniedziałek, 15 października 2018, 13:23

co się martwisz Staszek z Pleśnej co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz

fotka

Poniedziałek, 15 października 2018, 10:01

Profesór dochtor nadzwyczajnie szybko rehabilitowany Stasek Sorys chyba cosik wypił srana tuż przed fotografią bo gapi sie jak ciele na malowane wrota aż mu sie gębusia otworzyła z wrażenia. A tak w ogóle to ciekawe czy on jest dochtor od nóg czy od głowy?

Odpowiedz

eryk

Niedziela, 14 października 2018, 23:36

Teraz radni zrzekają się diet? Będą tyrać za darmo?Czy to prawda???

Odpowiedz

Student ze Słowacji

Niedziela, 14 października 2018, 20:39

czym sie chwalisz chłopie z Plesnej ? Koprowski przywiózl 25 mln dla PWSZ i próbuja go linczowac zamiast chwalic pod niebiosy !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

Wątpię

Sobota, 13 października 2018, 19:51

"A dofinansowanie marszałkowskie trafi między innymi do Pleśnej, Radłowa, Rzepiennika Strzyżewskiego, Ryglic czy Szczurowej." Tak jak w anegdocie: francuski mer odwiedza prezydenta zaprzyjaźnionego polskiego miasta w jego rezydencji, po czym pyta: Jak doszedłeś do takich luksusów? Nasz prezydent wskazując rozległą panoramę za oknem: - Widzisz tę autostradę? A Francuz - Jaką autostradę?

Odpowiedz

Psl

Sobota, 13 października 2018, 09:05

Na pewno sie zda

Odpowiedz

Wlodek

Sobota, 13 października 2018, 08:26

Pan Grad przestal byl w polityce i slusznie.Zadnej ewolucji w polityce nieuczynil raczej zaszkodzil.Pan Sorys tez powinien se dac spokoj.

Odpowiedz

Lidzia

Piątek, 12 października 2018, 16:44

Serwis niezależny się klania do pasa

Odpowiedz

T

Piątek, 12 października 2018, 13:11

Panie Sorys zajmij się Pan lepiej budową łącznika autostradowego, a zresztą te 4 lata Pana kadencji oraz koalicji Po PSL podsumują wyborcy.

Odpowiedz

Piątek, 12 października 2018, 13:05

Kiedy oni zaczną płacić za swoją kampanię, a nie korzystając z powierzonego stanowiska brylować przy okazji kumulacji rozdawnictwa przedwyborczego? Czemu to panie dochtórze Sorysie nie przyznał pan tych 9 milionów pół roku temu? Za tydzień wybory i raz na zawsze pozbędziemy się wszelkich krętaczy z urzędu marszałkowskiego.

Odpowiedz

pa

Piątek, 12 października 2018, 13:00

A jednak z wąsami było lepiej chociaż w sumie i tak nigdy szału nie było. Daj sobie chłopie już spokój i odczep się w końcu od tych pieniędzy wojewódzkich. Swoje zarobiłeś, "karierę" zrobiłeś jak żaden chłop z Pleśnej (prócz szwagra Aleksandra Grada, ale on przecież rodem nie z Pleśnej tylko z Biłgoraja, tak jak Palikot). Nie pomogłeś, nie zaszkodziłeś. Aniś zimny ani gorący. Jakiś taki nijaki. Możesz osiąść spokojnie w swojej Pleśnej. Daj żyć i działać innym. Twój czas minął .. Może się zdziwisz ile można było dla tarnowskiej ziemi zrobić a nie zrobiłeś ..

Odpowiedz

Piątek, 12 października 2018, 12:55

Zwierzę mówi ludzkim głosem raz do roku w wigilię, a polityk przed wyborami.

Odpowiedz

ZSL

Piątek, 12 października 2018, 12:51

Będziemy z przyjemnością korzystać z tych pieniędzy wspominając z rozżaleniem najbardziej nepotyczną partię w historii z jej marszałkiem, szwagrem Olka, o którym ostatnio tak głośno na taśmach z S&P.

Odpowiedz