|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Rozmowa z nowym burmistrzem Krynicy

Odbudowa toru saneczkowego na górze Parkowej będzie jednym z priorytetów w kadencji nowego burmistrza Krynicy Piotra Ryby. Aktualny prezes krynickiej spółdzielni mieszkaniowej pokonał w wyborach rządzącego w Krynicy od dwóch kadencji Dariusza Reśkę wyraźną przewagą blisko 56 proc. głosów. Przyszły burmistrz zapowiada, że Krynica odzyska charakter miejscowości kojarzonej ze sportami zimowymi. Odbudowa toru saneczkowego to duże przedsięwzięcie, ale zdaniem Piotra Ryby potrzebne i możliwe do realizacji.

Posłuchaj rozmowy z Piotrem Rybą, nowym burmistrzem Krynicy

Fot. Damian Radziak

83%
17%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 12

elka

Piątek, 9 listopada 2018, 12:21

juz kogos boli ze gosciu madry gosciu jest super poprzednicy nic nie zrobily tylko pijanstwo kasa na impreski

Odpowiedz

krecik

Piątek, 9 listopada 2018, 12:19

@Marian

dlaczego pan ubliza a co zrobili poprzednicy prawie przepili wszystko dla mnie jest super gosc i da sobie rade a bardzo ladnie sie wypowiada wy tylko sledzicie jak kto cos z bledem napisze jak sie ktos wypowiada piusudzi tez byl prostym czlowiekiem 4 klasy tylko mial a takiego drugiego madrego czlowieka do tej pory nieema

Odpowiedz

krecik

Piątek, 9 listopada 2018, 12:14

@Marian

dlaczego ublizasz a co zrobili poprzednicy pili tylko narobili dllugow i tyle z tego mamy

Odpowiedz

Piątek, 9 listopada 2018, 10:45

@Marian

nie burakuj kogoś kto jeszcze nie zaczął

Odpowiedz

Piątek, 9 listopada 2018, 09:55

@Marian

Dobrze, że Ty możesz.

Odpowiedz

daroo

Piątek, 9 listopada 2018, 08:56

@Marian

Powiedział co wiedział prostak, który nawet dobrze po polsku pisać nie potrafi. Poza tym będzie rozliczany z czynów a nie z pięknej gadki.

Odpowiedz

Marx

Piątek, 9 listopada 2018, 08:29

@Marian

Burak to jest z Ciebie - typowy polski Marian !!

Odpowiedz

Qest

Czwartek, 8 listopada 2018, 18:54

Festiwal 5 dni, pomysł trochę poroniony. Formuła festiwalu 8 dni jest optymalna. Trzeba zwrócić uwage, 8 dni to o 3 dni więcej top sezonu turystycznego.

Odpowiedz