|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33
12 630 60 00
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Wystarczył jeden słupek, by zakorkować centrum Krakowa

Ogromne korki na ulicach Kamieńskiego i Konopnickiej w stronę centrum Krakowa! Wszystko przez słupek na moście Dębnickim, którzy drogowcy ustawili na prawym pasie, tuż przy krawężniku. Nawierzchnia jest tam uszkodzona.

fot: M. Żmija

Jak informują słuchacze Radia Kraków, autobusy mają duży problem z ominięciem przeszkody - muszą korzystać z fragmentu lewego pasa. Przed zwężeniem ustawił się ponad czterokilometrowy korek, który utrudnia przejazd przez rondo Matecznego i rondo Grunwaldzkie. 

 

Sytuacja z 8:30:

 

 

(Mateusz Żmija/ew)

18%
82%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 8

pieszy

Czwartek, 14 września 2017, 10:03

Postawili słupek, bo gdyby ktoś wpadł w dziurę i coś sobie urwał, to mógłby żądać odszkodowania od zarządcy drogi. Ciekawe tylko od kiedy ta dziura była i jak długo będzie słupek :-)

Odpowiedz

ttt

Czwartek, 14 września 2017, 09:59

Pewnie kiedy do centrum da się z obrzeży dojechać tak sprawnie jak w Pradze problem się sam rozwiąże. Polecam w ramach wycieczki krajoznawczej przejechać się trochę dalej niż do Galerii Krakowskiej albo na kampus UJ

Odpowiedz

Tomek

Czwartek, 14 września 2017, 09:53

Widok jak z Barei. Jest studzienka, jest słupek a na chodniku trzech "majstrów" się patrzy na ten słupek i radzą...

Odpowiedz

K

Czwartek, 14 września 2017, 09:40

Można było zakleić to prowizorycznie w nocy. Słupek dali dopiero rano. Widziałem tamtą dziurę wyraźnie wczoraj... Taki sam słupek dali na środku Zbrojarzy. Nie dało się go ominąć z jednej strony i dla wielu samochodów blokowało to jeden pas. Ktoś wreszcie przestawił (pewnie kierowca) słupek na chodnik i koniec problemów. Ta zapadnięta studzienka jest tam od baaardzo dawna i jakoś nie potrzebowała specjalnego słupka wcześniej

Odpowiedz

jaga

Czwartek, 14 września 2017, 09:14

A ja zauważam ,że ludzie są do tego stopnia wygodni,że nawet do kibla pojechaliby samochodem

Odpowiedz

Słupek

Czwartek, 14 września 2017, 08:59

@Krk

Jaki strumień świadomości :D

Odpowiedz

Czwartek, 14 września 2017, 08:57

Zastanawiam się, kiedy Krakusy zdecydują się zmienić organizację ruchu na wzór Pragi. Im bliżej centrum tym mniej się opłaca samochodem, a bardziej autobusem.

Odpowiedz

Krk

Czwartek, 14 września 2017, 08:44

No teraz to nie potrafili doraźnie zimnym asfaltem butem ubijanym zrobić. Ale jak trzeba dobrze zrobić to robią tym g. Sprawa prosta niech będzie odpowiedzialność ludzi w tym kraju. Proszę przeliczyć jakie są straty dla wszystkich firm i ludzi co stoją w tym korku i obciążyć tego co wydał taką decyzję. Komuna się już skończyła pora w końcu robić coś dobrze a nie mówić że jakoś to będzie!!!

Odpowiedz