|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Łukasz Gibała: jako prezydent będę zarabiał 3300 złotych

Jako prezydent będę zarabiał 3300 złotych, tyle co statystyczny krakowianin. Resztę poborów przekażę na cele charytatywne - zadeklarował kandydat na prezydenta Krakowa Łukasz Gibała.

Posłuchaj

Fot. mat. prasowe

Jak podkreślał, kandyduje na urząd dla idei, nie pieniędzy: - Należy udowodnić ludziom, że można iść do polityki, że można ubiegać się o ważne stanowiska publiczne, dla idei, a nie dla pieniędzy. Jednocześnie będzie to element odbudowywania zaufania obywateli do osób, które chcą albo piastują ważne stanowiska publiczne.

Łukasz Gibała namawia też pozostałych kandydatów, aby złożyli deklarację, że część swoich zarobków oddadzą na cele charytatywne wskazane przez krakowian. 

 

Piotr Olszowy/jgk

60%
40%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 11

Nie!

Piątek, 13 lipca 2018, 18:47

Na pewno nie dla Majchrowskiego !!

Odpowiedz

marnujesz $ Gibała

Piątek, 13 lipca 2018, 18:43

A ja jako prezydent Księżyca zarobię 100 dolarów galaktycznych :) Rozważania na podobnym poziomie co Gibały :) Nigdy nie zostanie wybrany w Krakowie więc po co oszołom d. zawraca? Wydaj lepiej te miliony nie na swoją autoreklamę tylko na biednych Gibała bo szkoda kasy skoro nikt Ciebie nie chce tu

Odpowiedz

Bezpartyjny^^

Piątek, 13 lipca 2018, 18:35

Gibała to jedyny sensowny kandydat na prezydenta, bez partyjnych przystawek

Odpowiedz

!!cba

Piątek, 13 lipca 2018, 17:57

Lepszy taki niż te przekrętasy

Odpowiedz

Dsa€

Piątek, 13 lipca 2018, 16:02

I niech zostanie prezydentem, na pewno będzie lepszy od pozostałych

Odpowiedz

Ja>>

Piątek, 13 lipca 2018, 11:59

Jak wychodzi człowiek i mówi że nie chce zarabiać na prezydenturze to wszyscy uważają że to populizm. A jak Majchrowski przez 16 lat wydoił z tego miasta ile można było to chcecie go wybierać i niech doi dalej. Ludzie gdzie tu logika!

Odpowiedz

hehe

Piątek, 13 lipca 2018, 08:28

To jest ten siostrzeniec Gowina od Palikota?

Odpowiedz

jkm

Czwartek, 12 lipca 2018, 21:28

nie wiem czy jest szansa

Odpowiedz

słuchacz

Czwartek, 12 lipca 2018, 18:06

A reszta pod stołem z łapówek, dziękuje, nie, wole żeby brał normalne pieniądze i służył miastu a nie kolegom

Odpowiedz

Czwartek, 12 lipca 2018, 17:57

Przecie prezes niedawno powiedział to samo..Nie ważne,że kwota te idealista (prezes)zarabia nie pokrywa nawet kosztow jego świty(ochrony-klakierow.)Panie Gibała- wymysl Pan coś od Siebie a nie powielaj marnych chwytów populistycznych.Prezes i jego spóła próbują chociaż zrzynac rozwiazania z zagranicy,ewtnualnie z minionych epok i trochę ciężej o stwierdzenie plagiatu ...idei.

Odpowiedz

Zero

Czwartek, 12 lipca 2018, 15:53

Mi się wydaje że Gibała jako prezydent będzie zarabiał okrągłe 0 zł.

Odpowiedz