W meczu kończącym IV kolejkę spotkań w ekstraklasie futsalu MKF Solne Miasto Wieliczka przegrał z Gattą Zduńska Wola 4:5.

Zapowiadało się w tym meczu na niespodziankę, bo po 12 minutach gospodarze prowadzili z wicemistrzami Polski 2:0, ale goście jeszcze w I połowie potrafili odrobić straty i przejąć inicjatywę, prowadząc po 20 minutach 4:2. Ambitnie walczący o zmianę niekorzystnego wyniku wieliczanie zdobyli w II połowie gola kontaktowego, ale na 90 sekund przed końcem zawodów nie uniknęli straty jeszcze jednej bramki. Ostatni gol dla Solnego Miasta padł na 3 sekundy przed końcem meczu, ale to było za późno, by doprowadzić do remisu.

bramki: Paweł Hady 4, Konrad Cebula 12, 40, Piotr Myszor 25 - Daniel Krawczyk 13, 19, Igor Sobalczyk 15, Michał Marciniak 18, 39