|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Rafał Pietrzak Sportowcem Tygodnia

Sprawdź wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca ubiegłego tygodnia.

fot: pixabay

Tym razem miano "Sportowca Tygodnia" wędruje do Rafała Pietrzaka. Piłkarz Wisły Kraków jest bardzo skuteczny w sparingach przed sezonem Ekstraklasy, co docenili kibice oddając na niego 55% głosów. Drugie miejsce dla Rafała Polaczyka. Szczawniczanin zajął drugie miejsce w ekstremalnym slalomie w zawodach Pucharu Świata w kajakarstwie górskim na torze olimpijskim w niemieckim Augsburgu. To zapewniło mu 32% głosów. Na trzecim miejscu uplasowała się z kolei Agnieszka Skalniak. Zawodniczka z Żegiestowa wygrała drugi etap prestiżowego Tour de Feminin. W zamian otrzymała 8% głosów. Czwarte miejsce - z wynikiem 5% głosów - dla kajakarza górskiego Michała Pasiuta.

 


Rafał Pietrzak - Lewy obrońca Wisły błysnął w tym tygodniu dwukrotnie. W środę zdobył dla Białej Gwiazdy zwycięską bramkę w wygranym 1-0  sparingu z Puszczą Niepołomice. W sobotę już w 3 minucie pokonał Diego Benaglio - bramkarza AS Monaco w meczu o Puchar imienia Henryka  Reymana, w którym Wiślacy triumfowali ostatecznie dzięki wygranej serii rzutów karnych.

Michał Pasiut - Reprezentant Małopolski zajął w niedzielę dziewiąte miejsce w slalomie K1 w zawodach Pucharu Świata w kajakarstwie górskim na torze olimpijskim w niemieckim Augsburgu. Był najlepszym z Polaków. Dla 27-letniego Polaka to był pierwszy w karierze występ w imprezie tej rangi. 

Rafał Polaczyk - Szczawniczanin zajął drugie miejsce w ekstremalnym slalomie w zawodach Pucharu Świata w kajakarstwie górskim na torze olimpijskim w niemieckim Augsburgu. Zwyciężył Rosjanin Paweł Ajgel. Ekstremalny slalom, nowa konkurencja w programie wszystkich zawodów PŚ, polega na wyścigu czterech zawodników, z których dwóch najszybszych zdobywa awans do następnej rundy. Rafał Polaczyk to najmłodszy zawodnik klanu Polaczyków. Przed rokiem został niespodziewanie mistrzem Polski w konkurencji K-1. 

Agnieszka Skalniak - Pochodząca z małopolskiego Żegiestowa zawodniczka wygrała w czwartek drugi etap prestiżowego Tour de Feminin. W drugim dniu czeskiego wyścigu na panie czekał wymagający etap ze startem i metą w miejscowości Jiříkov. Do przejechania były ponad 104 kilometry, a po drodze trzeba było pokonać cztery oznaczone podjazdy, choć hopek na trasie było wiele więcej. Dla żegiestowianki "hopki" nie były nigdy niczym niezwykłym! To zwycięstwo bylo największym dotychczasowym sukcesem w karierze Polki.

100%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0