Tym razem w plebiscycie Radia Kraków na "Sportowca Tygodnia" wygrała siatkarka reprezentantka Polski do lat 20 Alicja Grabka. Wychowanka MOS Wieliczka zdobyła 82% głosów. Drugie miejsce przypadło piłkarzom Sandecji Nowy Sącz, którzy po raz pierwszy w historii awansowali do ekstraklasy. Ten wyczyn zapewnił im 11% głosów. Trzecie miejsce - z wynikiem 4% głosów - dla Rafała Majki, który zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu Dookoła Kalifornii. Na czwartym miejscu uplasował się pływak Wojciech Wojdak, który zdobył 3% głosów.

Wojciech Wojdak - pływak z Brzeska nie zwalnia tempa! Nasz zawodnik podczas mistrzostw Polski wywalczył trzy złote medale. Wojdak był najszybszy na dystansach 400, 800 i 1500 metrów stylem dowolnym. Dla zawodnika BOSiR Brzesko mistrzostwa są tym bardziej udane, że wywalczył na nich minima mistrzostw świata na trzech dystansach.

Sandecja Nowy Sącz - to jest szalony sezon dla kibiców piłki nożnej w Nowym Sączu. Drużyna Sandecji na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zapewniła sobie po raz pierwszy w historii klubu awans do piłkarskiej ekstraklasy.

Rafał Majka - to jeszcze nie jest główny punkt sezonu a już jest dobrze. Wychowanek Krakusa Swoszewice zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu Dookoła Kalifornii. Dla naszego zawodnika był to jeden z etapów przygotowań przed lipcowym wyścigiem Tour de France.

Alicja Grabka - zwycięstwem reprezentacji Polski zakończył się rozgrywany w Wieliczce turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata w siatkówce kobiet reprezentacji do lat 20. Polki pokonały bez starty seta Niemki i Bułgarki i w decydującym spotkaniu Belgię 3-1. MVP tego meczu wybrana została krakowianka, wychowanka MOS Wieliczka Alicja Grabka.