Hokeiści Comarch Cracovii w czwartej kolejce Polskiej Hokej Ligi pokonali u siebie 4:2 Podhale Nowy Targ. Bramki dla Pasów zdobywali Damian Kapica, Maciej Urbanowicz, Krystian Dziubiński i Filip Drzewiecki.

Podhale przed tą serią gier przewodziło ligowej stawce, pozostając drużyną niepokonaną. Ten status w Krakowie naruszyła ekipa Comarch Cracovii. Już w 4. minucie Damian Kapica dał prowadzenie grającej w przewadze drużynie Pasów. W końcówce pierwszej tercji, która upływała pod dyktando gospodarzy, niespodziewanie wyrównali przyjezdni - dla TatrySki Podhala Nowy Targ trafił Rafał Podlipni. Jedyne trafienie w drugiej odsłonie zaliczył Maciej Urbanowicz, a po 40 minutach gry było 2:1 dla gospodarzy. W trzeciej tercji niespełna dwie minuty po starcie trafił Krystian Dziubiński, ale zaraz potem Mateusz Michalski trafił na 3:2. Zrobiło się na moment nerwowo. Do 51. minuty, gdy Filip Drzewiecki znalazł drogę do bramki Podhala, pieczętując wygraną Cracovii.

Pasy są więc pierwszą drużyną, która znalazła w tym sezonie sposób na TatrySkki Podhale Nowy Targ. W drugim domowym meczu w nowym sezonie Comarch Cracovia wygrała z Góralami 4:2.

Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)