A
A
A

Muszynianka górą w małopolskich derbach siatkarek

Pierwszy od 15 lat małopolski mecz derbowy w Lidze Siatkówki Kobiet dla drużyny znad Popradu .Proxima Kraków lepiej zaczęła, ale to Muszynianka wywalczyła trzy punkty

fot PAP Grzegorz Momot

W spotkaniu 5. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet 2017/2018, zespół Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna pokonał Trefl Proximę Kraków 3:1. Najlepszą zawodniczką konfrontacji została wybrana Monika Bociek.

Obydwie drużyny przystępowały do poniedziałkowego pojedynku w dobrych humorach po zwycięstwach w poprzedniej serii gier. Wówczas Muszynianka ograła Poli Budowlanych Toruń 3:0, zaś Trefl rozprawił się również w trzech setach z Grot Budowlanymi Łódź.. Tym razem , choc przez   poczatkowych 30 minut dominwały krakowianki, Proxima  w kilku akcjach nieudanych  II partii straciła pewność gry, oddala  zdawało sie  wygranego seta i niebawem przegrała  cały mecz...

Liga Siatkówki Kobiet, 5. kolejka:

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Trefl Proxima Kraków 3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:21)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Śmieszek, Savić, Radenković, Karakaszewa, Bociek, Wójcik, Medyńska (libero) oraz Bałdyga, Brzóska.

Trefl Proxima Kraków: Talas, Łukasik J., Paszek, Hatala, Słonecka, Jaroszewicz, Kulig (libero) oraz Brzezińska, Budzoń, Łukasik M.

Poniedziałek, 13 listopada 2017, 22:36

Wielkie brawa za walkę i serducho, dziękuję dziewczyny, panie Bogdanie duże BRAWA

Odpowiedz

obserwator

Poniedziałek, 13 listopada 2017, 20:49

Oj ważne to punkty dla Muszyny !! Brawo Bałdyga super rozegranie i dla mnie MVP meczu !!