|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Już 24 marca finał kampanii Dziecko na uniwersytecie!

Celem akcji organizowanej przez Fundację Uniwersytet Dzieci jest wspieranie Funduszu stypendialnego. W podziękowaniu za wpłatę na rzecz kampanii, każdy darczyńca będzie mógł wziąć udział w rodzinnym Turnieju wiedzy dla małych i dużych. Na to niezwykłe wydarzenie edukacyjne odbędzie się w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Olsztynie.

Każdy darczyńca, który wesprze Fundusz stypendialny, wpłacając minimalną kwotę 150 zł, otrzyma zaproszenie dla 4 osób na Turniej wiedzy, gdzie będzie  mógł na własnej skórze doświadczyć, jak niezwykła jest nauka przez zabawę. Turniej wiedzy to rodzinna gra terenowa na sali. Uczestnicy będą podchodzić do stoisk doświadczalnych – każde stoisko to inne pytanie i efektowny eksperyment – połączonych kosmiczną fabułą, która pozwoli wciągnąć małych i dużych w wir naukowej przygody. Doświadczenia będą w pełni bezpieczne, a pomocą będą służyć pracownicy i wolontariusze Fundacji. Oprócz doświadczeń uczestnicy będą też mogli odpowiedzieć na intrygujące pytania i zagadki.

Dzieci na starcie otrzymają karty turniejowe, w których będą zbierać pieczątki z każdego stoiska. Na każdym stoisku będą eksperci, którzy w razie potrzeby pomogą odpowiedzieć na pytanie lub wykonać doświadczenie, dzięki czemu Turniej stanie się okazją do dobrej, rodzinnej zabawy. Karta będzie pamiątką udziału w Turnieju. Każde dziecko otrzyma także drobny upominek na zakończenie gry.

Dzieci z roczników 2002-2012, które wezmą udział w Turnieju i odwiedzą wszystkie stoiska, będą miały szansę zdobyć indeks na Uniwersytecie Dzieci 2018/2019 (darmowy rok zajęć). Wystarczy, że wypełnią na zakończenie prostą kartę konkursową. Jury wybierze najlepsze prace, a ich autorów nagrodzi indeksami. Do wygrania będzie 5 indeksów w każdym mieście.

Chcecie zobaczyć dlaczego Uniwersytet Dzieci jest fascynującym miejscem?

Gorąco zachęcamy do wsparcia Funduszu stypendialnego i udziału w Turnieju! Więcej informacji znajduje się na stronie:

www.dzieckonauniwersytecie.pl

0%
0%