|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Urszula Wolak poleca: „Też go kocham”

"Z pozbawionego cukierkowej aury „Też cię kocham” wyziera również głęboka i pozbawiona stereotypowego odzienia prawda o współczesnych związkach. Ludziach uwikłanych w niewłaściwe relacje, doznających jednak oświecenia, że wszystko w ich życiu zależy od nich samych" - Urszula Wolak poleca film "Też go kocham".

Urszula Wolak poleca: „Też go kocham”

Reżyseria: Jesse Perez

Produkcja: USA

Premiera: 24 sierpnia

 

"Kinowyprawy" w Radiu Kraków w piątki o godz. 18:30. Zaprasza Urszula Wolak

 

W morzu nijakich premier, z których słynie wakacyjny repertuar kin w całej Polsce, „Też cię kocham” przynosi wreszcie upragnione poczucie: czas spędzony w kinowym fotelu nie będzie stracony. Tytuł filmu tylko pozornie budzi skojarzenia z konwencjonalną komedią romantyczną. Jeśli bowiem za jego reżyserię odpowiada Jesse Perez (współtworzący m.in. kultowy serial „Dziewczyny”), czeka nas wiele nieprzewidywalnych zwrotów akcji i soczystych dialogów prowadzonych przez barwnych i niesztampowych bohaterów. Z pozbawionego cukierkowej aury „Też cię kocham” wyziera również głęboka i pozbawiona stereotypowego odzienia prawda o współczesnych związkach. Ludziach uwikłanych w niewłaściwe relacje, doznających jednak oświecenia, że wszystko w ich życiu zależy od nich samych.

Ewolucja w tym kierunku zachodzi w głównej bohaterce Annie (Rose Byrne), która mieszka w sennym miasteczku na wybrzeżu Anglii. Jej chłopak Duncan (Chris O'Dowd) jest obsesyjnym fanem Tuckera Crowe'a (Ethan Hawke) – muzyka, który po spektakularnym debiucie nagle zapadł się pod ziemię. Mężczyzna w relacji z Annie pozostaje wyłącznie biorcą, myślącym o zaspokajaniu własnych potrzeb, realizacji pasji i karmieniu rozbuchanego ego. Niespodziewane pojawienie się w ich życiu Tuckera – zmienia wszystko.

„Tylko podejmowanie jakichkolwiek działań, może wpędzić cię w kłopoty, dlatego lepiej nie robić nic” – mówi jedna z bohaterek filmu, której życiu upłynęło na monotonii i rutynie. Annie nie zamierza jednak pójść w jej ślady. Jej wybory nie będą jednak wiązać się z realizacją schematu pójścia za głosem serca i rzucenia się w ramiona czarującego mężczyzny. Jak podpowiada Jesse Perez, współczesny świat ma do zaoferowania kobietom znacznie więcej. Nawet kosztem rezygnacji z miłości życia. Może to okrutnie praktyczne i mało romantyczne, ale czasem bardzo prawdziwe.

 

 

0%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0